A célkitűzés hosszú távon a kutatói, fejlesztői és tudományos életpályák vonzerejének növelését szolgálja, elősegítve, hogy minél többen tanuljanak a matematikai, természettudományi, műszaki, informatikai területeken. A részletekről Molnár Dániel, a Nemzeti Innovációs Ügynökség kutatói tehetségfejlesztési igazgatójával Nagy Károly beszélgetett a Reggeli Monitor műsorunkban.