A kezdeményezéshez mintegy 140 ezer adományozó csatlakozott, így több mint 36 millió forint gyűlt össze a látásjavító támogatásra. A szervezet szerint sok gyerek úgy él látásproblémával, hogy sem a család, sem az iskola nem ismeri fel időben a gondot, ami tanulási és magatartási nehézségekhez is vezethet.

A programban több mint 300 optika működött együtt, így a családoknak önerő nélkül biztosították a szemüvegeket. Berta Dórával Kecső Richárd beszélgetett.
- Reggeli Monitor



